Perfumeria Douglas
Perfumeria Douglas

Perfumeria Douglas

Perfumerie Douglas zmieniają się wraz z potrzebami Polaków i najnowszymi trendami na świecie. Firma otworzyła w nowej aranżacji perfumerię w Warszawskim CH Wola Park. Na powierzchni 360 mkw. powstał nowy koncept, który w nowoczesny sposób łączy prezentacje marek z częścią usługową i najnowsza technologią.

– W aranżacji przestrzeni zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz multimedialnych. W perfumerii można również zamówić marki, które nie są dostępne w sklepie w sklepie internetowym, zapłacić w kasie i wybrać dogodną dla klienta formę dostawy. Wnętrze utrzymane jest w barwach firmowych Douglasa, czyli mięta w połączeniu z czernią i złotem. W Perfumerii pojawiły się też nowe marki: MAC , Boby Brown oraz La Mer. W nowej aranżacji perfumerii na uwagę zasługuje też oświetlenie i wyróżnienie asortymentu dla mężczyzn, przygotowane specjalnie z myślą o tej grupie klientów Douglasa – mówi dla Retailnet Beata Madeja z Douglas Polska.

W perfumerii konsultanci Douglas udzielają także porad pielęgnacyjnych, makijażowych oraz pomagają wybrać zapachy. Na miejscu można też zrobić manicure oraz skorzystać z urządzenia Douglas Color Expert, które dzięki cyfrowej analizie kolorystycznej pozwala dobrać idealnie dopasowany podkład do rodzaju i odcienia skóry.

Douglas posiada obecnie 113 sklepów zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych i przy prestiżowych ulicach.

W 2014 roku firma otworzyła łącznie 6 nowych perfumerii w: Elblągu, Lublinie, Siedlcach, Kaliszu, Olsztynie i Nowym Sączu. Firma zmienia te lokalizację w CH Blue City w Warszawie, a przy okazji odświeżyła wizerunek sklepu zgodnie z naszym najnowszym designem. Szczególne miejsce w portfelu sieci nadal zajmuje flagowy sklep i jednocześnie największa perfumeria w Polsce, o powierzchni 1200 mkw. Douglas – House of Beauty, znajdująca się w CH Arkadia w Warszawie.

Marka Douglas nominowana jest w kategorii SCF Perfume Cosmetics Retailer of the Year 2015. Więcej informacji o zimowej edycji SCF 2015 można znaleźć TUTAJ.

Perfumeria Douglas
Perfumeria Douglas