Galeria Wisła
Galeria Wisła

10 grudnia do grona najemców Galerii Wisła dołączył salon jubilerski Yes, poszerzając w galerii ofertę branży jubilerskiej. Salon znajduje się na parterze galerii w sąsiedztwie salonów Camaieu oraz Simple i zajmuje powierzchnię blisko 67 metrów kwadratowych.

Marka Yes od ponad 30 lat sukcesywnie buduje i umacnia swoją pozycję w branży jubilerskiej. W tej chwili Yes posiada ponad 100 salonów w całej Polsce.

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. W ofercie galerii znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 17 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe nieruchomości typu „stand-alone”.