Sklep Cliff Sport
Sklep Cliff Sport

Sieć sklepów Cliff Sport pomimo faktu, że już zrealizowała plany rozwojowe na rok 2014 podpisała kolejną umowę najmu. Otwarcie siódmego sklepu w tym roku nastąpi w Galerii Korona Kielce. Nowy sklep powstanie w lokalu poprzednio zajmowanym przez monobrand Pumy, pomiędzy sklepami LPP – Cropp i House, na pierwszym piętrze galerii.

– Metraż lokalu wynoszący 137 mkw. wpasował się idealnie w preferowany przez nas metraż (90-150 mkw). Natomiast wykończenie lokalu po poprzednim najemcy, pasowało do naszych potrzeb dlatego w lokalu zostanie zachowany układ ścian – mówi redakcji Retailnet.pl Izabela Szybowska, właścicielka sklepów Cliff Sport.

– Jeśli chodzi o współpracę z Galerią Korona Kielce to zachwycił nas ich profesjonalizm, w ciągu godziny po podpisaniu umowy nakleili oni na witrynę lokalu tymczasowe logo Cliff Sport. Galeria jest zarządzana perfekcyjnie, widać duże zaangażowanie po stronie wynajmującego – podkreśla Izabela Szybowska.

– W tej chwili trwają zaawansowane rozmowy z kilkoma wynajmującymi, które na pewno zaowocują otwarciami w roku 2015. Dodatkowo mamy nadzieję, że podczas zimowej edycji SCF, której jesteśmy uczestnikiem, dostaniemy ciekawe propozycje które przyczynią się do wzrostu ilości sklepów Cliff Sport – dodała Izabela Szybowska.

Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce. Sieć prowadzi sprzedaż takich marek jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy 30 sklepów. Od grudnia 2013 roku Cliff Sport prowadzi także sklep internetowywww.cliffsport.pl. W tym roku sieć rozpoczęła współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawiciel marki Lonsdale w Polsce.