English Home w Magnolia Park
English Home w Magnolia Park

Portfolio sklepów Magnolia Park stale powiększa się o nowe marki. 17 grudnia do grona najemców dołączył pierwszy we Wrocławiu salon English Home, oferujący wyszukane i stylowe dodatki do domów i mieszkań.

English Home to renomowana turecka marka, która w 2014 roku weszła na polski rynek. Magnolia Park jest pierwszym centrum handlowym we Wrocławiu, w którym znajdziemy produkty firmy. Sklep oferuje akcesoria do domu. Wyróżnikiem English Home są tekstylia oraz przedmioty do dekoracji zgodne z trendami sezonu, a przy tym – w korzystnych cenach. – To pierwszy salon marki English Home we Wrocławiu. Jego wyszukany i bardzo stylowy asortyment na pewno przypadnie do gustu fanom unikatowego wystroju wnętrz i będzie stanowił znakomite uzupełnienie naszej oferty w tym segmencie – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. Nowy salon jest kolejnym po Home & You oraz TK Maxx sklepem z akcesoriami wystroju wnętrz w Magnolia Park.

English Home to kolejna nowa marka, która wzbogaciła propozycję Magnolia Park w ostatnim czasie. Oferta modowa Magnolia Park powiększyła się o Dom Mody, By o la la, Tom & Pauls oraz salon Guess. Z kolei Fryderyk i Pako Lorente to dwa nowe butiki z modą męską. Do oferty centrum handlowego powróciła restauracja KFC. W innych sektorach do portfolio najemców dołączyły Przysmaki Domu Wiśniowieckich z tradycyjnymi produktami kuchni polskiej, Unique Boutique, salon optyczny z szerokim wyborem stylowych oprawek oraz Fotojoker, oferujący profesjonalne usługi i akcesoria fotograficzne.

English Home w Magnolia Park

Zakończenie trwającej rozbudowy Magnolia Park planowane jest na pierwszy kwartał 2015.
W centrum pojawi się nawet 60 nowych sklepów. Łączna powierzchnia handlowa centrum powiększy się o kolejne 20 tys. mkw. (obecnie wynosi ponad 81 tys. mkw.). Dzięki temu klienci zyskają najlepszą i najbardziej różnorodną ofertę na Dolnym Śląsku.

Wśród najemców centrum znajduje się około 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z ponad 3,2 tys. miejsc parkingowych. W Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, Ecco, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Reserved, Saturn, Tous, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, kino Helios, hipermarket budowlany Castorama i czynny do północy hipermarket Tesco. Dzięki rozbudowie Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Wkrótce otworzy się centrum Fitness Pure.