Skycash platnosci online

Arriva RP to piąty przewoźnik kolejowy, który rozpoczął współpracę ze SkyCash – uniwersalnym systemem płatności i usług mobilnych.

Lista usług dostępnych w ramach aplikacji mobilnej SkyCash rozszerzyła się o możliwość kupowania biletów na pociągi Arriva RP, które obsługują ponad 70 proc. przewozów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Całodobowy system dystrybucji

To już piąte przedsiębiorstwo kolejowe współpracujące ze SkyCash. Za pomocą aplikacji można też opłacić przejazd Kolejami Mazowieckimi, Kolejami Wielkopolskimi, SKM w Trójmieście oraz PKP Intercity.

Aplikacja SkyCash pozwala kupować bilety na przejazdy pociągami relacji Chełmża – Bydgoszcz, Grudziądz – Toruń oraz Grudziądz – Bydgoszcz. Wkrótce udostępnione zostaną kolejne trasy.

SkyCash  zakup biletu Arriva
Aplikacja SkyCash

„Wygoda i łatwość zakupu oraz stała dostępność biletów w SkyCash powodują, że ich popularność szybko rośnie” – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. „Doceniają je zarówno pasażerowie, jak i sami przewoźnicy, którzy trzymują do dyspozycji sprawdzony, działający 24 godziny na dobę system dystrybucji” – dodaje Tomasz Krajewski.

Bilet na koncie SkyCash

Żeby dokonać zakupu, wystarczy wybrać jeden z dostępnych biletów i określić stację początkową oraz końcową. SkyCash umożliwia też korzystanie ze wszystkich obowiązujących na danych liniach ulg i zniżek. Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany aplikacji. Można okazać go do kontroli także bez konieczności łączenia się z Internetem. Z usługi mogą korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemem Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych, obejmujący blisko 700 tys. zarejestrowanych użytkowników i działający w ponad 30 miastach. Pozwala w intuicyjny i szybki sposób kupować m.in. bilety komunikacji miejskiej, bilety do kina, wypłacać gotówkę z bankomatów, doładowywać GSM czy opłacać parkowanie w zdecydowanej większości stref płatnego parkowania w Polsce. Od grudnia br. SkyCash udostępnia także mobilne bilety na wszystkie połączenia krajowe PKP Intercity.

Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią należącej do Deutsche Bahn grupy Arriva, będącej wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym około 54 500 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy