Samsung płatności współpraca

Samsung Electronics Polska nawiązał strategiczną współpracę z Morele.net, jednym z największych sklepów on-line w Polsce.

Jest to pierwszy tego typu projekt firmy koreańskiego koncernu w Europie Środkowo-Wschodniej. Działania obu firm mają na celu zagwarantowanie, aby zakupy w internecie były prostsze i bezpieczniejsze. Szeroka oferta produktów, bezpłatna dostawa oraz wysokiej jakości obsługa klienta to główne wyznaczniki Strefy Samsung.

Intuicyjna nawigacja

Firma Samsung wraz z serwisem Morele.net stworzyły zaawansowaną strefę online z szeroką, dostępną ofertą urządzeń. Strefa jest w czytelny sposób podzielona na kategorie produktowe, tak aby ułatwić klientom sprawne poruszanie się po stronie i odnajdywanie interesujących ich urządzeń. Wśród nich znajdują się telefony, tablety, technologie ubieralne tzw. wearables, telewizory, sprzęt fotograficzny, audio video, AGD, IT oraz akcesoria.

Samsung sklep morele net
Strefa Samsung w sklepie Morele.net

„Zależało nam na jak najlepszej prezentacji naszych produktów oraz oferty cenowej, tak aby zarówno klienci jak i osoby potrzebujące pomocy w wyborze sprzętu miały dostęp do szerokiego portfolio produktów naszej firmy” – mówi Michał Stefański z Samsung Electronics Polska

Morele.net jako lider na rynku e-commerce był w stanie zagwarantować nam efektywną sprzedaż, ale również wysokiej klasy możliwości dostawy i obsługi klienta. Dzięki temu Strefa w Morele jest kluczowa do głębszego budowania relacji z naszymi klientami” – dodaje Stefański.

Zaawansowane filtry ofert

W ramach każdej kategorii produktowej funkcjonują określone podkategorie, gdzie klient może przeglądać produkty za pomocą szczegółowego filtra, w tym według ceny, funkcji czy specyfikacji technicznej. Strefa Samsung też szereg promocji oraz ofert specjalnych.

Kupując w Strefie klienci mają zagwarantowaną bezpłatną wysyłkę, niezależnie od wielkości zamówienia oraz ekspresową dostawę, do 24 godzin w dni robocze. Sukcesywnie Samsung i Morele będą oferować usługi premium, które m.in. pozwolą zabezpieczyć telefon w przypadku uszkodzeń mechanicznych lub zapewnią dodatkowe wsparcie serwisowe dla AGD.