Wizualizacja CHR Sukcesja
Wizualizacja CHR Sukcesja

Rozszerza się portfolio najemców centrum Sukcesja. W ostatnich miesiącach grono to zasiliło kilkanaście nowych marek, wśród których znalazł się elektromarket Media Expert oraz debiutujące na łódzkim rynku firma Świat Zabawek i marka jubilerska Briju. Swój pierwszy sklep otworzy w Sukcesji również Zaps, lokalny producent eleganckiej odzieży damskiej.

Lista marek obecnych w centrum systematycznie się powiększa. Do grupy najemców Sukcesji dołączyło ponadto kilkanaście kolejnych firm, to m.in. Excellent Office, Yes, Świat Książki, Time Trend, Grand Kebab, Varius, Neckermann czy Organique. Łączna powierzchnia, jaką w obiekcie zajmą wszystkie wymienione marki, wynosi ponad 1,5 tys. mkw.

– Cieszymy się, że Media Expert, a więc jeden z wiodących operatorów działających na rynku sprzętu RTV i AGD, dołączył do grona najemców naszego centrum – mówi Damian Sudół, dyrektor do spraw wynajmu.

– W trosce o jakość oferty Sukcesji pracujemy nad stworzeniem unikalnego na łódzkim rynku tenant mix. Owocem naszych starań jest podpisanie umów z kilkoma markami, które dopiero debiutują w Łodzi. Wierzymy, że konsekwentna realizacja przyjętej strategii komercjalizacji pozwoli nam zbudować przewagę konkurencyjną Sukcesji, a tym samym wyróżnić się na lokalnym rynku – dodał Damian Sudół.

Sukcesja powstaje u zbiegu al. Politechniki i ul. Rembielińskiego, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej i Międzynarodowych Targów Łódzkich. Bogata oferta sklepów oraz komfortowa strefa rozrywkowo-rekreacyjna z najnowocześniejszym w Polsce kinem sieci Helios, klubem fitness oraz kręgielnią sprawią, iż stanie się ona ulubionym miejscem spędzania czasu wielu łodzian.

Otwarcie Sukcesji zaplanowane jest na trzeci kwartał 2015 roku. Dodatkowe informacje
na www.sukcesja.eu.