Wyspa usługowa Manicure Express
Wyspa usługowa Manicure Express

Od początku tegorocznej jesieni firma Manicure Express prowadzi bardzo dynamiczną ekspansję swojej sieci na terenie centrów handlowych w całej Polsce. W ostatnich dniach otwarto najnowszy punkt usługowy marki Manicure Express we wrocławskim Centrum Handlowym Magnolia Park. Jest to już 18. placówka sieci w naszym kraju.

Jak ustaliła redakcja Retailnet w pierwszych dniach grudnia otwarto także punkt Manicure Express w Centrum Handlowym Toruń Plaza. Wyspa sieci znalazła się w toruńskiej galerii na poziomie 0 sąsiadując z markami Coffee Heaven i Simple.

Wszystkie placówki sieci są zlokalizowane w centrach i galeriach handlowych. Jak twierdzi Marta Drzewiecka-Kraterska, prezes zarządu Manicure Express, usługa proponowana przez markę jest dobrym uzupełnieniem oferty centrów handlowych, wpisującym się w charakter nowoczesnych galerii i pasaży handlowych.

– Plany ekspansji na 2015 rok dotyczą głównie miast poza granicami Polski. Pierwszy punkt za granicą planujemy otworzyć w Wielkiej Brytanii na przełomie marca i kwietnia – mówi dla Retailnet Marta Drzewiecka-Kraterska.

Manicure Express to sieć rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Punkty Manicure Express powstają w centrach handlowych najczęściej jako wyspy handlowe. Firma rozwija też koncept salonów Beauty o powierzchni ok. 50 mkw. Obecnie w Polsce działa 18 punktów usługowych sieci.

Sieć Manicure Express została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2015 w kategorii Island Stand Retailer of the Year 2015. zwycięzcę poznamy podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.