Wyspa usługowa Manicure Express
Wyspa usługowa Manicure Express
Wyspa usługowa Manicure Express
Wyspa usługowa Manicure Express

Od początku tegorocznej jesieni firma Manicure Express prowadzi bardzo dynamiczną ekspansję swojej sieci na terenie centrów handlowych w całej Polsce. W ostatnich dniach otwarto najnowszy punkt usługowy marki Manicure Express we wrocławskim Centrum Handlowym Magnolia Park. Jest to już 18. placówka sieci w naszym kraju.

Jak ustaliła redakcja Retailnet w pierwszych dniach grudnia otwarto także punkt Manicure Express w Centrum Handlowym Toruń Plaza. Wyspa sieci znalazła się w toruńskiej galerii na poziomie 0 sąsiadując z markami Coffee Heaven i Simple.

Wszystkie placówki sieci są zlokalizowane w centrach i galeriach handlowych. Jak twierdzi Marta Drzewiecka-Kraterska, prezes zarządu Manicure Express, usługa proponowana przez markę jest dobrym uzupełnieniem oferty centrów handlowych, wpisującym się w charakter nowoczesnych galerii i pasaży handlowych.

– Plany ekspansji na 2015 rok dotyczą głównie miast poza granicami Polski. Pierwszy punkt za granicą planujemy otworzyć w Wielkiej Brytanii na przełomie marca i kwietnia – mówi dla Retailnet Marta Drzewiecka-Kraterska.

Manicure Express to sieć rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Punkty Manicure Express powstają w centrach handlowych najczęściej jako wyspy handlowe. Firma rozwija też koncept salonów Beauty o powierzchni ok. 50 mkw. Obecnie w Polsce działa 18 punktów usługowych sieci.

Sieć Manicure Express została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2015 w kategorii Island Stand Retailer of the Year 2015. zwycięzcę poznamy podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.