Aneta Rogowicz-Gała, C&W
Aneta Rogowicz-Gała, C&W

Firma doradcza Cushman & Wakefield poinformowała, że Aneta Rogowicz-Gała zostanie partnerem firmy z dniem 1 stycznia 2015 r. Nominacja dla Rogowicz-Gały jest wyrazem uznania jej znaczącego wkładu w rozwój działu zarządzania nieruchomościami firmy, który powstał w 1998 r. i obecnie zarządza budynkami o łącznej powierzchni ok. 630 tys. mkw.

Aneta Rogowicz-Gała dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w 2004 r., a dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami została w 2012 r. Dotychczas zajmowała się obsługą wielu prestiżowych obiektów, jak – Złote Tarasy, Metropolitan, Focus, Green Horizon, Crown Square, Saski Point, Saski Crescent, Bitwy Warszawskiej Business Centre, Centrum Królewska i Katowice Business Point. W ostatnim czasie dzięki jej zaangażowaniu znacząco poszerzył się portfel nieruchomości handlowych zarządzanych przez firmę, który obejmuje między innymi duże portfele aktywów należących do Tristan Capital Partners i elbfonds Development.

– Aneta wniosła olbrzymi wkład w rozwój firmy. Jest zaufanym doradcą klientów oraz świetnym mentorem i liderem zespołu. W pełni zasługuje na awans i cieszymy się z możliwości dalszego rozwoju – mówi Charles Taylor, partner zarządzający firmy Cushman & Wakefield w Polsce.

Aneta Rogowicz-Gała jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz zdobyła dyplom magistra Uniwersytetu Sheffield Hallam. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i posiada tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors).

Cushman & Wakefield reprezentuje klientów na każdym etapie procesu najmu i inwestycji w nieruchomości. Firma została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 16 tys. pracowników w 250 biurach w 60 krajach. Oferuje najemcom i inwestorom pełen zakres zintegrowanych usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości na całym świecie, w tym usług w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu.