Galeria Rumia
Galeria Rumia

Galeria Rumia

Salon mody męskiej Ewtex to kolejny najemca Galerii Rumia, który właśnie przedłużył umowę najmu z zarządcą obiektu, firmą Upside Property Management.

Tym samym dołączył do marek: Rossmann, Drogeria Natura, Orange czy T.Deker, które również zdecydowały się pozostać w galerii przez kolejne lata i przedłużyć umowy z zarządcą obiektu handlowego.

Ewtex to marka istniejąca na polskim rynku odzieżowym od 1990 roku, specjalizująca się w produkcji konfekcji męskiej. Marka oferuje dobrą jakość odzieży w przystępnej cenie.

W grudniu br. do grona najemców centrum handlowego Galeria Rumia dołączył sklep kosmetyczny marki Ziaja. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 35 mkw. na poziomie -1 galerii.

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie inny najemca kosmetyczny – drogeria Rossman po 5 latach, zdecydowała się nie tylko przedłużyć umowę w Galerii Rumia, ale również dwukrotnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W tym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.