Salon City Sport
Salon City Sport

Sieć sklepów z odzieżą i akcesoriami do uprawiania sportów City Sport powiększyła się o kolejną lokalizację. Nowy salon ruszył w centrum handlowym Wzorcownia Włocławek.

– Cieszymy się, iż firma City Sport zdecydowała się otworzyć swój pierwszy salon we Włocławku właśnie w naszym centrum, tym bardziej że cały czas konsekwentnie poszerzamy ofertę sportowo-rekreacyjną Wzorcowni. W ostatnim czasie powitaliśmy nowy salon znanej polskiej marki 4F. Prężnie działają centrum sportowe FiT Expert Gym oraz Centrum Rozrywki Lucky Star. Życzymy sobie i naszym klientom kolejnych takich spektakularnych otwarć w Nowym Roku 2015 – mówi Marta Politowska, dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.

Nowy lokal mieści się na poziomie +2 budynku głównego Wzorcowni. Oferta City Sport to przede wszystkim odzież i akcesoria do uprawiania sportów takich marek jak Adidas, Reebok, Nike, Puma , NB, Converse, Kappa, Cat, Merrell, Timberland, Mustang, Wrangler czy Lacoste. Firma posiada obecnie ponad 40 sklepów na terenie całej Polski.

Wzorcownia posiada 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdują się sklepy takich marek jak CCC, Cropp, H&M, House, Mohito, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Wittchen i wiele innych. Galeria oferuje również szeroki wybór restauracji i kawiarni, w tym międzynarodowych sieci, takich jak Pizza Hut czy KFC. Ponadto w galerii mieści się 6-cio salowe Multikino na ponad 1, 2 tys. miejsc, centrum sportowe Fit Expert Gym oraz kręgielnia Lucky Star Bowling.

Za zarządzanie i komercjalizację Wzorcowni Włocławek odpowiada firma Multi Corporation. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.