Restauracja Olimp w Galerii Korona w Kielcach
Restauracja Olimp w Galerii Korona w Kielcach

Grupa Gastromall poinformowała, że od stycznia 2015 roku intensyfikuje działania dotyczące rozwoju swoich najpopularniejszych marek gastronomicznych.

W ostatnim czasie spółka potwierdziła termin otwarcia nowego lokalu franczyzowego pod marką Olimp, tym razem w Galerii Handlowej Gemini w Tarnowie. Planowana inauguracja działalności to luty 2015 r. Obecnie trwają intensywne prace nad wykończeniem lokalu.

Jak poinformowała redakcję Retailnet Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall, za kilka dni wystartuje także restauracja Olimp w nowoczesnym budynku Avia Software Park na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Na marzec 2015 roku z kolei zaplanowano otwarcia w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie a także w kompleksie biurowym Skanska w Krakowie.

– Najbliższe miesiące przyniosą debiuty w kolejnych miastach – Toruniu, Łodzi, Wrocławiu – mówi Izabela Domaradzka.

Obecnie sieć liczy 17 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto już 11 restauracji pod marką Olimp.

W kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros – w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie.

Bieżący rok będzie dla Grupy Gastromall, jak poinformowali przedstawiciele spółki, rokiem równie intensywnego rozwoju jak poprzedni. Portfolio firmy zwiększy się o kilkanaście nowych punktów, trwają również prace nad uruchomieniem innowacyjnej kuchni centralnej w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny.

Wraz z prowadzoną ekspansją rozwija się także struktura organizacyjna firmy, udoskonalane są pakiety franczyzowe, regularnie wdrażane są projekty z zakresu komunikacji z klientami oraz budowania świadomości marek Olimp, Companeros, Lovit i Frappe Point. Trwają prace nad rozbudowanym systemem szkoleń dla pracowników, konkursów, płatnych staży i praktyk.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp – Przykładamy wagę do smaku oraz Lovit. Smak dzieciństwa.