Atrium Copernicus

Po oddaniu do użytki nowej części w centrum handlowym Atrium Copernicus w Toruniu powiększy się oferta skierowana do najmłodszych klientów. Do grona najemców centrum dołączy sala zabaw Jupi Park.

Sieć parków zabaw i rozrywki Jupi Park oferuje rozrywkę łączącą najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z ciekawymi propozycjami edukacyjnymi. Jupi Park to również doskonałe miejsce na dziecięce urodziny.

Sala zabaw zlokalizowana będzie na parterze centrum i zajmie około 720 mkw. powierzchni.

Przypomnijmy, pod koniec listopada 2014 roku w centrum nastąpiło otwarcie pierwszego w Toruniu sklepu sportowego Decathlon. Zmianie uległ też operator spożywczy i teraz w Atrium Copernicus funkcjonuje hipermarket Auchan (pierwszy obiekt tej sieci w mieście). Udostępniony jest już również nowy parking podziemny, dzięki któremu liczba miejsc postojowych wzrosła do 1 400.

Otwarcie rozbudowywanej części obiektu planowane jest w I kwartale 2015r.

Atrium Copernicus jest położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Żółkiewskiego. W trakcie rozbudowy Atrium Copernicus powiększy się o blisko 17 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie całkowita powierzchnia centrum wynosi ponad 35 tys. mkw., z czego ponad 30 tys. mkw. stanowi powierzchnia najmu. W Atrium Copernicus znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych. Wśród najemców centrum są takie marki, jak: hipermarket spożywczy Auchan, elektromarket Media Markt, Decathlon oraz salony modowe znanych marek: H&M, Reserved, CCC, Promod czy Simple. Ponadto w centrum znajduje się perfumeria sieci Douglas, salon Empik, a także salony z biżuterią: Apart i W.Kruk. W ofercie dla dzieci można znaleźć sklepy 5.10.15, Smyk, Coccodrillo.

Po rozbudowie oferta centrum powiększy się o 55 nowych sklepów. Dla wygody Klientów zaplanowano tam również punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Wśród przyszłych najemców są takie marki, jak m.in.: 4F, Apart, iDream, Aquael Zoo, Badura, Big Star, Cubus, Cukiernia Sowa, Diverse, Ecco, Grycan, Hebe, Hexeline, Itaka, Jupi Park, Lancerto, Olsen, Pako Lorente, Paris Optique, Pizza Dominium, Rossmann, Sephora, Swiss, Takko, TUI, Wojas, Wólczanka i YES oraz salony nowych marek z grupy LPP – Sinsay i Mohito. W procesie rozbudowy zwiększyła się również liczba miejsc parkingowych. Pod koniec listopada br. udostępniony został nowy parking podziemny, dzięki któremu liczba miejsc postojowych w Atrium Copernicus wzrosła do 1 400.