Loreal strategia internetowa

Wspólna inicjatywa L’Oréal Paris i bdsklep.pl doprowadziła do powstania autoryzowanego sklepu marki L’Oréal Paris na platformie Allegro Strefa Marek, który obsługuje  doświadczony detalista internetowy bdsklep.pl

Sklep jest kolejnym elementem strategii budowania szerokiej dystrybucji marki przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższego poziomu obsługi i satysfakcji klienta – powiedział Paweł Matecki, Key Account Manager od e-commerce w firmie L’Oreal.

„Wraz z bdsklep.pl oferujemy pełną dostępność kilkuset produktów L’Oréal Paris takich kategorii jak makijaż, pielęgnacja twarzy i włosów, koloryzacja, produkty męskie i wiele innych. Bdsklep.pl gwarantuje infolinię, możliwość zwrotu bądź wymiany towaru  w wydłużonym do 30 dni terminie, oraz  wiele form dostawy w czasie 1-3 dni” – dodaje Matecki

Sklep na platformie Allegro

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, które na taką skalę. Obecnie w Strefie Marek Allegro dostępnych jest ponad 500 produktów z marek L’Oréal Paris, Men-Expert oraz L’Oréal Professionel.

„Sklep L’Oréal Paris na platformie Allegro to odpowiedź na potrzeby konsumentów. Na platformie odwiedzanej przez miliony konsumentów i odpowiedzialnej za blisko połowę sprzedaży kanału e-commerce w Polsce, jest wciąż miejsce na podnoszenie jakości obsługi oraz tzw. shopping experience. Sklep L’Oréal Paris ma być odpowiedzią na coraz bardziej rosnące oczekiwania konsumentów w stosunku do zakupów w Internecie” – tłumaczy Matecki”.

Loreal Paris Strefa Marek
Nowy sklep L’Oréal Paris

Bdsklep.pl stał się nie tylko platformą sprzedaży, ale także partnerem który umożliwia producentom i dystrybutorom różnego rodzaju akcje marketingowe czy sprzedażowe. Z jednej strony gwarantuje sprzedaż produktów w internecie poprzez różne kanały dotarcia do klienta jak np. Strefa Marek Allegro, z drugiej – umożliwia kompleksową analizę procesów zakupowych.

Współpraca z bdsklep.pl

„Bdsklep.pl został oficjalnym Partnerem marki L’Oréal, obsługując kompleksowo Strefę Marek tego producenta. Obsługa obejmuje cały obszar zarządzania strefą, od przygotowania szablonów graficznych, integracji systemów informatycznych, wystawianie aukcji oraz realizację zamówień i kontakt z klientem” – mówi Paweł Paszkowski, Dyrektor Generalny bdsklep.pl.

Bdsklep.pl jest jednym z największych i najdłużej działających na rynku e-sklepów z produktami codziennego użytku. Sklep cieszy się zaufaniem ponad 250 000 klientów i obecnie jest najlepiej ocenianym sklepem w Polsce w segmencie e-groceries (wg. opineo.pl).

L’Oréal jest światowym liderem w dziedzinie produkcji kosmetyków, promując piękno na całym świecie już od ponad 105 lat.. Od 1992 roku L’Oreal działa również w Polsce , gdzie jest obecny we wszystkich kanałach dystrybucji z 20 międzynarodowymi markami: na rynku masowym, w salonach fryzjerskich, w dystrybucji selektywnej oraz w aptekach.