Michał Mazur, Causa Finita
Michał Mazur, Causa Finita

Kancelaria Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną deweloperów centrów handlowych, ma nowego szefa Departamentu Procesowego. Został nim mecenas Michał Mazur.

Michał Mazur jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, studiował także na Katolickim Uniwersytecie Peter’a Pezmany’ego w Budapeszcie. Jest autorem szkoleń z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa cywilnego. Sporą część swojej kariery zawodowej poświęcił nieruchomościom komercyjnym, reprezentując w rozmaitych sporach sądowych zarówno deweloperów centrów handlowych, jak i wykonawców robót budowlanych czy też dostawców usług.

W Kancelarii Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm objął stanowisko dyrektora Departamentu Procesowego.

Kancelaria Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych obejmujących przede wszystkim nieruchomości komercyjne, takie jak centra handlowe oraz hotele.

Kancelaria podzielona jest na 4 departamenty: korporacyjny, procesowy, komercjalizacji oraz rynku hotelarskiego. Departament komercjalizacji zajmuje się obsługą prawną procesu najmu powierzchni w centrach handlowych. Departament hotelowy przeznaczony jest do obsługi prawnej deweloperów nieruchomości hotelowych, w szczególności tych, które mają funkcjonować w ramach międzynarodowych sieci hotelarskich. Departament korporacyjny zajmuje się kompleksowo procesem inwestycyjnym od etapu pozyskania gruntu pod budowę poprzez przygotowanie formalno-prawne inwestycji, obsługę prawną procesu budowlanego po procedury związane z finalizacja inwestycji i oddaniem jej do użytkowania. Departament ten odpowiada również za bieżącą obsługę prawną deweloperów nieruchomości komercyjnych. Departament procesowy zajmował się będzie kompleksową obsługą prawną spraw sądowych prowadzonych przez Causa Finita Commercial Real Estate Law Firm.