Dealavo porownywarka cen

Nowa aplikacja porównywarki cen idealo.pl na smartfony i tablety to mobilny doradca podczas zakupów online.

Aplikacja idealo oferuje swoim użytkownikom możliwość porównania ponad pięciu milionów ofert z niespełna 500 sklepów oraz ponad 170 tysięcy dostępnych w jej katalogu produktów. Dzięki przyjaznym użytkownikom funkcjom takim jak rozbudowane kryteria wyszukiwania, znalezienie produktu staje się jeszcze łatwiejsze.

Stały monitoring cen

Teraz idealo prezentuje użytkownikom swoją aplikację w nowej odsłonie z uaktualnioną stroną główną, z hitami sezonu oraz najciekawszymi okazjami. Darmowy program można pobrać z Google Play Store oraz iTunes App Store.

Idealo aplikacja mobilna
Nowa aplikacja idealo.pl

Najważniejsze funkcje aplikacji idealo:

  • Strona główna z hitami sezonu
  • Codziennie aktualizowane okazje
  • Rozbudowane kryteria wyszukiwania
  • Skaner kodów kreskowych
  • Schowek
  • Budzik cenowy

Liczne kryteria wyszukiwania ułatwią kupującym znalezienie konkretnego produktu. W ostatecznym wyborze pomogą zaś opinie użytkowników i podsumowania profesjonalnych testów.

Znaleziony produkt można zapisać w schowku tak, by móc błyskawicznie powrócić do niego w przyszłości. To jednak nie wszystko – bezpośrednio w schowku można śledzić rozwój cen zapisanych produktów oraz przesyłać jego zawartość, np. do znajomych. Produkty zapisane w schowku z łatwością można też przenieść z aplikacji na stronę idealo w wersji desktop. W ten sposób klient ma pewność, że gdziekolwiek się znajdzie nie przeoczy żadnego, interesującego spadku cen.

Wbudowany skaner kodów

Dzięki aplikacji porównywać można nie tylko oferty sprzedawców internetowych. Za pomocą smartfona lub tabletu także w stacjonarnych sklepach można sprawdzić, czy nie przepłaca się za dany produkt. Wystarczy użyć wbudowanego w aplikację skanera kodów kreskowych, by wyszukać interesujący produkt i sprawdzić, czy zamówienie go online nie przyniesie oszczędności.

Idealo prownywarka mobilna
Zakładka „okazje”

Dzięki aplikacji idealo możesz nastawić budzik cenowy, który za pomocą wiadomości e-mail poinformuje, kiedy produkt osiągnie ustaloną cenę preferowaną. To wszystko wraz z licznymi zdjęciami i filmami produktów, łatwym dostępem do ostatnich zapytań oraz zeskanowanych kodów kreskowych i szczegółowymi informacjami o produktach sprawia, że aplikacja porównywarki cen staję się niezbędna podczas wszystkich zakupów przez cały rok.

Międzynarodowa porównywarka cen idealo od 2000 roku pomaga kupującym w internecie Europejczykom odnaleźć idealne produkty i najniższe ceny. Oprócz polski strony idealo dostępne są także w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii oraz w Indiach.