Monnari
Monnari

Monnari Trade SA według wstępnych wyników w czwartym kwartale 2014 roku osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w kwocie 60,5 mln zł, a to oznacza wzrost o 25,3 proc. W tym samy okresie roku ubiegłego spółka wypracowała 48,3 mln zł.

Narastająco za trzy kwartały 2014 roku spółka wypracowała przychody na poziomie 172,1 mln zł, w porównaniu do 142,9 mln zł w 2013 roku. Oznacza to wzrost o 20,4 proc.

Spółka Monarri w 2014 rok powiększyła siec sklepów o kilka nowych lokalizacji. Sklepy ruszyły m.in.: w Gemini Park Bielsko-Biała, Galerii Amber w Kaliszu, Poznań City Center, Galerii Tarnovia w Tarnowie, Atrium Felicity w Lublinie, Galerii Jurajskiej w Częstochowie, w Galerii Vivo! w Pile, w centrum outletowym Factory Kraków w CH Plaza w Toruniu oraz CH Plaza w Suwałkach.

Monnari to polska sieć modowa działająca w segmencie eleganckiej odzieży dla kobiet. Oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima). Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie sieć Monnari liczy ponad 100 salonów firmowych zlokalizowanych w całej Polsce.