Klub sieci CitFit
Klub sieci CitFit

Otwarcie dwóch klubów fitness CityFit w Warszawie odbędzie się na początku 2015 r. Jedna z planowanych placówek będzie będzie największą tego typu w centrum Warszawy i jedną z największych w kraju.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii odczytu danych z linii papilarnych palca, członkowie sieci będą mieli łatwy dostęp do klubu o każdej porze, bez konieczności posiadania karty członkowskiej.

– Chcemy być maksymalnie dostępni dla naszych członków, dlatego wybieramy lokalizacje, gdzie nasze kluby będą czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. CityFit wprowadza na polski rynek nowy model klubów fitness, w których znajduje się duża ilość nowoczesnego sprzętu fitness a jednocześnie nie trzeba za to płacić wysokiej ceny. Członkowie CitYFit mają czerpać prawdziwą przyjemność z treningów, nie chcemy by się czuli zobowiązani długoterminowymi umowami – mówi Nicholas Moses, członek zarządu CityFit.

Wyróżnikiem CityFit są przestronne kluby wyposażone w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt fitness oraz elastyczne kontrakty, które można odnowić co miesiąc. CityFit zadebiutowało na polskim rynku w tym roku, otwierając w lipcu swój pierwszy klub w Plaza Rzeszów. Kolejne dwa kluby fitness CityFit otworzy w Warszawie – CityFit Rondo ONZ oraz CityFit Targówek, a następnie w Lublinie i Wałbrzychu.