Burger King w Pasażu Grunwaldzkim
Burger King w Pasażu Grunwaldzkim

Do grona lokali restauracyjnych zlokalizowanych na drugim piętrze Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu dołączyła amerykańska marka – Burger King. Nowością jest również wystrój restauracji North Fish, która w grudniu została otwarta po remoncie.

Restauracja Burger King w Pasażu Grunwaldzkim to jedna z dwóch najnowszych wrocławskich lokalizacji tej sieci. Nowo otwarty lokal o powierzchni 117 mkw. powiększył ofertę restauracyjną strefy food court, w której znajdują się już m.in. restauracja McDonald’s, KFC, Włoska La Grotta czy North Fish. Ta ostatnia, specjalizująca się wyłącznie w daniach z ryb i owoców morza, zaprezentowała w ostatnim czasie nową aranżację wnętrza. Odnowioną restaurację o powierzchni 81 mkw. w Pasażu Grunwaldzkim otwarto w grudniu.

Pasaż Grunwaldzki – to wrocławskie centrum rozrywkowo-handlowe, które powstało w 2007 roku. Na 130 tys. mkw. powierzchni miejsce znalazło blisko 200 sklepów, punktów usługowych i restauracji oraz 11-salowe Multikino i supermarket. Wśród najemców galerii znajduje się m.in.: Adidas, Aldo, Apart, Badura, Bartek, Bata, Big Star, C&A, CCC, Calzedonia, Cropp, Coccodrillo, Deichmann, Duka, Douglas, Ecco, Empik, Foot Locker, Gino Rossi, Gerry Weber, H&M, House, Intersport, Inglot, Kazar, Kari, Lavard, Lee/Wrangler, Mango, Mustang, Mohito, New Yorker, New Balance, Orsay, Oysho, Pull&Bear, Pure Jatomi, Pepco, Pandora, Reserved, Rossmann, Saturn, Sephora, Smyk, Wólczanka.

Echo Investment SA jest właścicielem Pasażu Grunwaldzkiego. To firma inwestycyjno-deweloperska z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.