Galeria Rumia
Galeria Rumia

Galeria Rumia

W Galerii Rumia należącej do portfolio obiektów Upside Property pojawiła się nowa marka. Sklep Vitamin Shop zlokalizowany na poziomie -1 obiektu przedłużył umowę najmu zmieniając jednocześnie nazwę na SportoweSuple.pl. Powierzchnia sklepu po przedłużeniu umowy nie uległa zamianie.

Sklep oferujący dotychczas różnorodne odżywki oraz suplementy diety poszerzył swoją działalność o sprzedaż biletów na mecze piłkarskie, jak również akcesoriów i odzieży sportowej.

W ostatnich tygodniach na przedłużenie umowy z zarządcą zdecydował się także salon mody męskiej Ewtex. Ewtex to marka istniejąca na polskim rynku odzieżowym od 1990 roku, specjalizująca się w produkcji konfekcji męskiej. Marka oferuje odzież w przystępnej cenie.

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie także najemca kosmetyczny – drogeria Rossmann po 5 latach, zdecydowała się nie tylko przedłużyć umowę w Galerii Rumia, ale również dwukrotnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

W tym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.