Salon Martes Sport
Salon Martes Sport

Martes Sport – polska marka oferująca asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, przedłużyła umowę najmu z Gemini Park Tarnów, centrum handlowym należącym do spółki Gemini Holding.

Martes Sport obecnie zajmuje lokal o powierzchni 970 mkw. W ofercie salonu klienci mają do dyspozycji szeroki wybór obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych takich marek jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum czy Nike. Umowa najmu w obiekcie została przedłużona na kolejne 5 lat.

– Martes Sport jest z nami praktycznie od początku istnienia naszego centrum i w krótkim czasie salon tej marki zdobył ogromną popularność wśród naszych klientów, o czym świadczą jego bardzo dobre wyniki sprzedażowe oraz wysokie wskaźniki odwiedzalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż ten najemca zostanie z nami na kolejnych kilka lat. Zgodnie z naszą nową strategią rozwoju centrum, zależy nam na pozyskiwaniu i utrzymywaniu w obiekcie silnych, rozpoznawalnych marek ze średniej półki cenowej, które ze swoją ofertą docierają do różnorodnych grup konsumentów, co doskonale charakteryzuje właśnie brand Martes Sport – mówi redakcji Retailnet Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po czterech latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W planach jest również rozbudowa centrum, a w najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

Za wynajem powierzchni handlowej Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.