Multikino aplikacja mobilna

Nowa wersja aplikacji Multikino pozwala jeszcze szybciej przeglądać repertuar kina, oglądać zwiastuny filmów oraz kupować bilety za pomocą smartfona.

Aplikacja Multikino jest darmowa i dostępna na smartfony z systemami Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone.

Zakup biletów online

Najnowsza odsłona aplikacji Multikino przynosi szereg usprawnień, takich jak: odświeżony, bardziej czytelny wygląd, automatyczne wykrywanie najbliższych multipleksów oraz uproszczony proces zakupu biletów na filmy oraz wydarzenie specjalne, np. pokazy przedpremierowe, maratony filmowe czy koncerty.

Multikino aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna multikino

 

Aktualizacja przyspiesza też działanie aplikacji, pozwalając wygodniej przeglądać repertuar, oglądać zwiastuny filmów, wybierać miejsca na sali i okazywać zakupione bilety obsłudze kina. Płatności za bilety dokonuje się za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej (zarówno Visa jak i Mastercard), bez potrzeby zasilania elektronicznej portmonetki i stania w kolejkach do kasy.

Żeby móc kupować bilety, należy zarejestrować się w aplikacji (wystarczy numer telefonu i adres email). Kartę służącą do płatności za bilety można w każdej chwili zarejestrować z poziomu komórki.

Współpraca ze SkyCash

Aplikacja pozwala też korzystać ze wszystkich kart zarejestrowanych w SkyCash (zaciągają się automatycznie po zalogowaniu) i posiada wszelkie wymagane mechanizmy zabezpieczające dla transakcji kartami płatniczymi w aplikacjach mobilnych. Rejestracja i logowanie nie są wymagane do korzystania z podstawowych funkcji aplikacji, jak przeglądanie repertuaru wszystkich kin, czytanie opisów filmów i oglądanie zwiastunów filmów.

Multikino mobilna aplikacja
Teraz logowanie do programu jest jeszcze prostsze

 

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych. W SkyCash zarejestrowanych jest blisko 700 tys. użytkowników, którzy mogą w intuicyjny, szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w ponad 30 miastach w Polsce. Od grudnia 2014 r. SkyCash obsługuje sprzedaż mobilną biletów PKP Intercity.

Multikino jest operatorem 32 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 262 ekranów i 54 949 miejscami. W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca).