Studio McFit
Studio McFit

Studia McFit można znaleźć w ponad 200 miejscach w Europie (Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Austrii i Włoszech). – W Polsce McFit posiada dwa kluby w Warszawie (ul. Świętokrzyska 3 i Ostrobramska 79) i planuje otwarcie kolejnego 21 lutego br. w Poznaniu (Pl. Andersa 7) – mówi redakcji Retailnet.pl Nicola Pattberg, Head of Communications International McFit.

– Zamierzamy kontynuować ekspansję na terenie kraju, jednak negocjacje z potencjalnymi wynajmującymi są w toku i na tę chwilę niestety nie możemy przekazać konkretnych danych – dodała Nicola Pattberg.

Przedstawiciele spółki McFit będą uczestnikami marcowej edycji Shopping Center Forum 2015.

Studia fitness McFit lokalizowane są przede wszystkim na gęsto zaludnionych obszarach, przy ruchliwych ulicach lub w centrach miast, najlepiej w metropoliach i dużych miastach. Atutem jest łatwa dostępność środków transportu publicznego.

Studio McFit

Spółka pod kluby wybiera obiekty o powierzchni od 1800 do 2200 metrów kwadratowych. Ponadto w zależności od konkretnej lokalizacji poszukuje także obiektów położonych na wyższych piętrach lub znajdujących się na kilku kondygnacjach. W ostatnim przypadku konieczne jest zapewnienie bezpośredniego połączenia pomiędzy piętrami lub możliwości utworzenia takiego połączenia.

Firma McFit została założona w Niemczech w 1997 roku, a jej powstaniu przyświecała bardzo prosta idea: każdy powinien mieć możliwość zrobienia czegoś dla swojego ciała i osiągnięcia lepszej formy bez konieczności wydawania co miesiąc fortuny na ten cel. Dzisiaj sieć McFit ma już ponad milion klientów. Kluby fitness marki McFit, które działają w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Polsce i Włoszech są otwarte 365 dni w roku i działają 24 godziny na dobę. Średnia cena miesięcznego karnetu wynosi 17-19 euro.

Studio McFit