Teletorium w Sky Tower (Wrocław)
Teletorium w Sky Tower (Wrocław)

Ostatnio spółka Teletorium, właściciel ogólnopolskiej sieci stoisk sprzedażowo-usługowych, w których oferuje telefony komórkowe oraz akcesoria GSM otworzył trzy punkty w centrach handlowych. Nowe stoiska ruszyły w Galerii Staszowskiej (Staszów), Galerii Hosso (Kołobrzeg) oraz w Outlet Center Lublin. Firma przygotowuje się do kolejnych otwarć

Obecnie w ramach sieci funkcjonuje ponad 150 punktów w centrach handlowych i ponad 20 lokali partnerskich przy ulicach. 95 proc. lokalizacji Teletorium to tzw. wyspy handlowe, które mają od 6 do 12 metrów kwadratowych.

Firma Teletorium działa na rynku od 2004 roku, od 2009 w formie sieci franczyzowej. Należymy do grupy kapitałowej jednego z największych dystrybutorów akcesoriów GSM – spółki akcyjnej TelForceOne, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stoiska handlowe sieci Teletorium znajdują się w największych centrach handlowych w całej Polsce. Na niewielkiej powierzchni sprzedażowej oferują telefony, ale również baterie, ładowarki sieciowe i samochodowe, zestawy słuchawkowe, kable usb, pokrowce i obudowy, przenośne pamięci, kabury, oryginalną biżuterię do telefonów komórkowych oraz inne akcesoria. Stoiska sieci znajdują się przede wszystkim w centrach handlowych m.in.: Galerii Dominikańskiej, Koronie, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu; Galerii Kazimierz, Zakopiance w Krakowie; Silesii w Katowicach, Sadybie, Promenadzie, Wola Park w Warszawie, czy w centrach M1 w całym kraju.