Restauracja Olipm
Restauracja Olimp

Jak ustaliła redakcja Retailnet Grupa Gastromall otworzy w tym kilka nowych restauracji w największych miastach naszego kraju. Rok 2015 ma być przełomowy dla spółki, bowiem marka Olimp zadebiutuje we Wrocławiu, Łodzi i Toruniu. Łącznie w bieżącym roku firma zamierza otworzyć co najmniej 10 nowych lokalizacji.

Najbliższe otwarcie w tym roku zaplanowano w Toruniu. Na przełomie marca i kwietnia zostanie otwarta restauracja w Centrum Handlowym Atrium Copernicus w Toruniu. Tym samym powiększy się liczba restauracji franczyzowych Grupy. Nową placówkę sieci poprowadzą właściciele Olimpów mieszczących się w centrach handlowych w Inowrocławiu oraz Koninie.

Obecnie sieć Olimp liczy 18 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto 11 restauracji pod marką Olimp.

– Rok 2014 możemy podsumować łącznie 30 restauracjami pod marką Olimp. Warto podkreślić także, że część z istniejących lokali przejdzie modernizację w 2015 roku, a nowe powstaną wgedług odświeżonego projektu – mówi w rozmowie z Retailnet Izabela Domaradzka koordynator projektów Grupy Gastromall.

Według ustaleń Retailnet w kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros (marka Grupy Gastromall) – w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp oraz Lovit – Smak dzieciństwa.