Salon Reserved
Salon Reserved

Salon Reserved

W sobotę 17 stycznia br. największa firma odzieżowa LPP otworzy swoje pierwsze salony outletowe w regionie wschodniej Polski. Wszystkie salony znajdą się w centrum wyprzedażowym. Każda z marek zajmie osobny lokal w obiekcie.

– Otworzymy w Lublinie cztery salony outletowe swoich marek. Sklep Reserved z wyprzedażową kolekcją zajmie lokal o powierzchni 562 mkw. Salony z ofertą młodzieżową marek House i Cropp zostaną otwarte w lokalach o powierzchni 256 mkw. Z kolei kolekcja outletowa marki Mohito znajdzie się na powierzchni 254 mkw. – mówi w rozmowie z Retailnet Marta Chlewicka w firmy LPP.

Firma LPP posiada swoje salony wyprzedażowe poszczególnych marek także wielu innych centrach outletowych na terenie kraju, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Sosnowcu czy Gdańsku.

Koncern zarządza 5 znanymi markami modowymi (Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay), siecią niemal 1500 salonów, tworzy miejsca pracy dla blisko 18 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Szanghaju. Centrala firmy znajduje się w Gdańsku, jej filia – w Krakowie.

Marki spółki LPP nominowane są do kilku nagród SCF Retailer’s Award 2015 w kategoriach: Young Fashion Retailer of the Year, Best Expansion Retailer of the Year i Fashion Retailer of the Year. Do nagrody The Best Manager of the Year nominowany jest także Jacek Szołoch odpowiadający za rozwój salonów LPP. Więcej informacji na temat SCF 2015 znajduje się TUTAJ.