Kolekcja Yups!
Kolekcja Yups!

Spółka Planeta Mody Brand, właściciel sieci sklepów z odzieżą dla młodzieży Yups!, poszukuje nowych lokalizacji dla swoich salonów. W planach spółki jest otwieranie sklepów własnych i franczyzowych.

– W ostatnim czasie otworzyliśmy nowe sklepy Yups! w Krakowie oraz w Rzeszowie. Łącznie w ubiegłym roku oddaliśmy do użytku 13 nowych salonów. Obecnie 25 proc. wszystkich naszych sklepów znajduje się w centrach handlowych. Centra handlowe stanowią dla nas ważny kierunek w rozwoju sieci sprzedaży – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Anna Sypniewska, dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży oraz członek zarządu Planeta Mody Brand sp. z o.o.

W planach nowe sklepy

W 2015 r. sieć sprzedaży marki Yups! ma powiększyć się nawet o 10 nowych sklepów.

– Planujemy dalszy rozwój i otwarcia sklepów w zależności od możliwości pozyskania dobrych lokalizacji handlowych. Obecnie nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące dat oraz lokalizacji.

Sklepy marki Yups! znajdują się w centrach i parkach handlowych, przy głównych ulicach, deptakach, na parterze z widoczną witryną o powierzchni handlowej od 40 mkw. do 120 mkw. Optymalna wielkość salonu to 40 – 80 mkw. W swojej strategii rozwoju Planeta Mody stawia na otwieranie własnych salonów firmowych Yups! , a także sklepów działających na zasadach franchisingu w marketach wielkopłaszczyznowych. Salony sieci powstają w miastach mających powyżej 25 tysięcy mieszkańców.

Salon Yups!
Salon Yups!

Marka Yups! Obecna jest na polskim rynku od ponad 10 lat. Aktualnie sieć sklepów Yups! w Polsce tworzy 56 salonów, z czego 11 to punkty własne, 2 outletowe i 43 franczyzowe.

Planeta Mody sp. z o.o. – właściciel sieci salonów odzieżowych Yups! to firma ze 100 proc. kapitałem polskim. Zajmuje się produkcją i handlem odzieży dla kobiet w różnym wieku.