Manicure
Manicure

Manicure Express, sieć punktów usługowych oferujących manicure, planuje ekspansję w większych miastach w Polsce i rusza z pierwszym lokalem zagranicznym.

– W minionym roku nasza sieć powiększyła się o 9 punktów (7 stoisk i 2 lokale), co daje dodatkowo około 200 mkw. powierzchni handlowej więcej niż w 2013. 2014 dla sieci Manicure Express to wyjątkowy rok, rozwój przerósł nawet nasze najśmielsze oczekiwania. Nasza oferta zbiegła się z dużym zainteresowaniem właścicieli i zarządców centrów handlowych czego skutkiem była tak duża (jak dla nas) ilość otwarć. Jeszcze 1,5 roku temu nazwa Manicure Express wielu osobom na rynku nic nie mówiła, a teraz prawie nikomu nie trzeba tłumaczyć kim my jesteśmy – to miłe i mamy z tego satysfakcję. Uwieńczeniem naszej ciężkiej pracy jest już sama nominacja do nagrody Retailer’s Awards 2015 w kategorii: Island Stand Retailer of the Year 2015 – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Dariusz Laskowiecki, współwłaściciel Manicure Express sp. z o.o.

Salon Manicure Express
Salon Manicure Express

Sieć Manicure Express działa w systemie franczyzy i aktualnie połowa punktów działa w tej formie. To też powód, dzięki któremu sieć mogła się tak prężnie rozwijać. Aktualnie działa 19 punktów w Polsce, a wkrótce firma planuje ekspansję za granicą.

– W lutym 2015 otwieramy pierwszy punkt w Anglii i będzie to franczyza. Chcemy się skupić na tym rynku i zobaczyć czy się tam wpasujemy. Myślimy także o innych lokalizacjach i analizujemy inne zagraniczne rynki, ale na razie nie mogę zdradzać szczegółów – podsumowuje Dariusz Laskowiecki.

Manicure Express otwiera swoje punkty usługowe w dużych miastach na terenie całego kraju. Średnia powierzchnia stoisk to 40 – 60 mkw.