Park Handlowy Targówek
Park Handlowy Targówek

Od grudnia w Parku Handlowym Targówek w Warszawie działa dyskont odzieżowo-przemysłowy sieci Pepco. Nowy najemca zajął lokal, który mieści się obok apteki Super-Pharm.

Pepco, to międzynarodowa sieć dyskontów, która dynamicznie się rozwija w Polsce, Czechach i na Słowacji. Sieć Pepco działa w Polsce od 2004 roku. Obecnie firma zarządza siecią sklepów dyskontowych złożoną z ponad 600 punktów sprzedaży. Pepco Poland sp. z o.o. należy do spółki Pepkor Holdings (Proprietary) Limited, jednej z największych kapitałowo firm w RPA. Pepkor działa w segmencie dyskontowej sprzedaży detalicznej od 1965 roku, a obecnie prowadzi działalność w 12 krajach Afryki, Azji i Europy, zarządzając 7 sieciami detalicznymi pod różnymi markami handlowymi (m. in. Pepco, PEP, Ackermans, Best&Less, Dunns, Shoe City, John Craig). Na całym świecie Pepkor posiada ponad 2,8 tys. sklepów.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, Ikea, Leroy Merlin, Jula i pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz zlokalizowane na warszawskim Targówku.
Asortyment sklepów mieszczących się w centrum obejmuje: meble do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz elektronikę. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z odzieżą i obuwiem (TK Maxx i CCC), artykułami dla dzieci (Smyk Megastore i Świat Dziecka), produktami drogeryjnymi (Rossmann, Super-Pharm), sprzętem sportowym (Sportsdirect.com, Ski Team), delikatesy Piotr i Paweł oraz sklep zoologiczny Kakadu. O zdrowie i sylwetkę można zadbać w Squash City, a także klubie fitness Gravitan Health & Sport Clubs. Powierzchnia Parku została zaaranżowana tak, by zapewnić odwiedzającym klientom komfortową atmosferę i wygodę podczas zakupów.

Na terenie Parku Handlowego Targówek znajdują się place zabaw oraz Akademia Harmonika (na terenie Domoteki), gdzie można pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry na czas zakupów. Do dyspozycji klientów parku oddanych zostało 5 tys. miejsc parkingowych.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. IICGP jest właścicielem i zarządza ośmioma parkami i centrami handlowymi, zlokalizowanymi w największych miastach kraju: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, prowadzi prace nad dwoma kolejnymi projektami: budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

Inter Ikea Centre Group Poland będzie wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Z całym portfolio inwestycji spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr 3.9.