Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowe należące do Gemini Holding, poszerza strefę food court o nowego najemcę – sieciową restaurację Olimp. Będzie to zarazem pierwszy lokal tej sieci w mieście.

Olimp to sieć restauracji, należąca do firmy Gastromall, serwująca dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę. Ideą jest samodzielne i dowolne komponowanie posiłków przez klienta. Każda z potraw serwowanych przez restaurację ma tę samą, stałą cenę za 100 gramów. Lokal Olimp w tarnowskim Gemini Park zajmie 118 mkw. i będzie zarazem pierwszym punktem gastronomicznym tej sieci w mieście.

Sieciowa restauracja

– Staramy się równolegle rozbudowywać ofertę handlową oraz usługowo-gastronomiczną, tak, by odwiedzający nas klienci mogli skorzystać z maksymalnie wielu aktywności podczas robienia u nas zakupów. Cieszymy się, że do naszego grona dołącza popularna sieciowa restauracja, która prężnie rozwija swoją sieć sprzedaży – komentuje dla Retailnet Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

– Tym bardziej doceniamy fakt, że jako pierwsi w Tarnowie gościmy tę markę pod swoim dachem. Mamy nadzieję, że lokal zdobędzie grono stałych, zadowolonych klientów – dodaje Zbigniew Nowak.

Wkrótce nowi najemcy

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Restauracja Olimp znacząco wzmocni strefę food court, w której znajdują się już lokale takich sieci, jak Grycan, KFC, Sphinx, Pizza Dominium, Cukiernia Kudelski, Palm Smoothie Bar, Herbaciarnia Imbryk, lodziarnia Ice Cafe i wiele innych.

Pozycja Gemini Park Tarnów na rynku lokalnym sprzyja dużej popularności obiektu wśród mieszkańców miasta i jego okolic. Po ponad czterech latach funkcjonowania centrum przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin.

W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów.

Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.