Domoteka
Domoteka

Pod koniec grudnia w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka został otwarty nowy salon oferujący materiały wykończeniowe – Drzwi i podłogi Vox. Jest to kolejna lokalizacja salonu tej marki w obiekcie należącym do Inter Ikea Centre Group Poland.

Nowy lokal zajął powierzchnię 95 mkw. i rozszerza sieć ponad 60 obiektów sprzedażowych marki Drzwi i podłogi Vox. W nowym salonie w Domotece klienci mogą także skorzystać z porad architektów i projektantów wnętrz.

Drzwi i podłogi Vox są marką obecną na polskim rynku od ponad 20 lat. Sieć Mebli Vox dostępna jest także poza granicami naszego kraju. Sklepy marki znajdują się za granicą, m.in. w Kijowie, Moskwie, Wilnie, Rydze. Meble eksportowane są do kilkudziesięciu krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Produkty firmy można kupować również w sklepie internetowym www.meble.vox.pl. Firma Meble Vox sp. z o.o. sp. j. stanowi część Grupy Kapitałowej Vox.

Domotekę – część Parku Handlowego Targówek (Inter Ikea Centre Group), tworzą sklepy z wyposażeniem mieszkania lub domu. Kilkadziesiąt sklepów oferuje nie tylko meble, ale również wszelkie akcesoria dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. IICGP jest właścicielem i zarządza ośmioma parkami i centrami handlowymi, zlokalizowanymi w największych miastach kraju: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, prowadzi prace nad dwoma kolejnymi projektami: budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

Inter Ikea Centre Group Poland będzie wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Z całym portfolio inwestycji spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr 3.9.