CH Galaxy
CH Galaxy

Po raz kolejny firma Echo Investment zaprezentuje swoje centra handlowe w czasie marcowego Shopping Center Forum 2015 Winter Edition. Tym razem deweloper przedstawi uczestnikom trzy projekty.

Z centrami handlowymi spółki będzie można zapoznać się na stoisku 1.2.

Rozbudowa CHR Galaxy w Szczecinie

W ramach rozbudowy szczecińskiej galerii powstanie zadaszona aleja handlowa z rozległym, wewnętrznym placem, który stanie się popularnym miejscem spotkań i zakupów dla mieszkańców Szczecina i regionu. W nowej części Galaxy, która dysponować będzie powierzchnią około 17 tys. mkw., znajdzie się także miejsce dla klubu fitness, nowych sklepów i kolejnych 200 miejsc parkingowych. Po rozbudowie Galaxy, dzięki której powstanie około 500 nowych miejsc pracy, obiekt będzie posiadał około 60 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Galeria Echo w Katowicach

Echo Investment zaprezentuje też swój nowy projekt w Katowicach. Galeria Echo powstanie na działce o powierzchni zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. Kolejowej i Kościuszki. Projektowany obiekt stanowić będzie jeden z kluczowych elementów Subcentrum Południe, które przewidziane zostało w nowym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Katowic, uchwalonym w kwietniu 2012 roku.

II etap Outlet Park Szczecin

Spółka Echo Investment przygotowuje się także do realizacji II etapu Outlet Park Szczecin. W wyniku rozbudowy, Outlet Park Szczecin ma mieć łącznie około 105 sklepów i oferować 1000 miejsc parkingowych. W projekcie znajdzie się nowa część outletowa, ale także oferta drogeryjna, sklepy z wyposażeniem wnętrz oraz market elektroniczny.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji SCF znajduje się TUTAJ.