Meat & Fit

Meat & Fit

Meat & Fit to najnowsza sieć gastronomiczna należąca do portfolio firmy 7 Street. Brand ma być rozwijany zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach handlowych.

– Na tę chwilę posiadamy dwa lokale naszej nowej sieci Meat & Fit w Elblągu i Poznaniu. Te lokale traktujemy jako testowe dla marki, ale już widać jak duży potencjał ma ten brand na polskim rynku. Planujemy więc, że do końca 2015 roku sieć Meat & Fit będzie liczyć 6-7 lokali w miastach różnej wielkości, bo jest to koncept, który możemy dostosować do naprawdę wielu różnych lokalizacji – mówi w rozmowie z Retailnet Łukasz Błażejewski, właściciel firmy 7 Street.

Meat & Fit to marka rozwijana w oparciu o model współpracy franczyzowej.

– Prowadzimy już rozmowy z kolejnymi przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani otwarciem punktu Meat & Fit. Osoby zainteresowane otwarciem stacjonarnego punku gastronomicznego Meat & Fit muszą liczyć się z inwestycją około 60 tys. zł netto, natomiast osoby zdecydowane na mobilny punkt gastronomiczny w postaci przyczepy lub food trucka muszą liczyć się z inwestycją około 98 tys. zł netto za gotowy do pracy mobilny punkt – dodaje właściciel firmy.

W Meat & Fit klienci mają do wyboru zarówno bardzo lekkie pod względem kaloryczności sałatki, a także znane już dobrze z sieci 7th Street burgery z wołowiny oraz panierowane kawałki kurczaków. Czas oczekiwania na zamówienie jest znacznie krótszy niż ma to miejsce w tradycyjnej restauracji, gdyż od zamówienia do realizacji występuje znacznie mniej procesów pośrednich.

Na chwilę obecną na terenie kraju działa 9 restauracji sieci 7th Street oraz 2 restauracje Meat & Fit. 7th Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy. 7th Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia m.in. część urządzeń kuchennych, zamrażalki, lodówki, ogródek letni, potykacze reklamowe oraz odzież roboczą.