Galeria Sky Tower
Galeria Sky Tower

23 stycznia 2015 roku w Galerii Handlowej Sky Tower otwarto pierwszy regularny sklep marki Danhen we Wrocławiu. Lokal o powierzchni 80 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii.

DanHen to polska marka marka modowa dla kobiet z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem. Ubrania marki od pierwszego szkicu, po uszycie – powstają w Polsce.

Zróżnicowana oferta Sky Tower

– DanHen, to kolejna marka z modą damska, która pojawiła się w Sky Tower. Oferta dla pań ciągle się poszerza i to w sposób bardzo zróżnicowany. Od mody eleganckiej po młodzieżową. Można pokusić się o stwierdzenie, że każda pani znajdzie coś dla siebie w naszej galerii – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Galeria Handlowa Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju. W galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Ponadto obiekt posiada rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji. Na I piętrze powstał pierwszy w Polsce nowoczesny koncept modowy z ofertą polskich projektantów – Butik Jolli. W galerii działają popularne marki odzieżowe, m.in.: Reserved, Mohito, Top Secret, Solar, Vissavi, Pretty One, Monnari, Giacomo Conti, Pako Lorente, House, Cropp Town, Piazza di Moda.

Relaks i aktywność w galerii handlowej

Na II piętrze znajduję się wyjątkowa w skali miasta „Galeria Rozrywki”. Klienci mogą korzystać do późnych godzin wieczornych z oferty największego klubu bilardowego w Polsce BandaClub oraz z kręgielni Sky Bowling . Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy, czyli nowoczesny fitness i SPA . Na I piętrze rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką na placu zabaw Kinder Planeta. Ponadto w galerii znajdują się punkty usługowe takie jak: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, czy biuro podróży, a także największa w Europie instalacja interaktywna. Wielkoformatowa ściana interaktywna, to przede wszystkim nowa forma komunikacji z odbiorcą. Dzięki adaptacji wyświetlanych na nośnikach efektów interaktywnych odbiorca może ruchem sterować wyświetlane treści, np. grać w gry, zdobywać wiedzę, oglądać transmisje meczu, czy projekcję filmu.