Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

Kilkunastu nowych najemców z branży odzieżowej, obuwniczej, gastronomicznej i usługowej wynajęło kolejne powierzchnie w Tarasach Zamkowych – powstającym w Lublinie centrum handlowym.

Tarasy Zamkowe są pierwszą na Lubelszczyźnie galerią handlową, w której zadebiutuje sieć odzieżowa – New Look. W salonie firmowym zakupić będzie można kolekcje damskie i męskie, bieliznę i dodatki, takie jak buty, torebki, czapki, szaliki czy zestawy do makijażu. Salon New Look znajdzie się na parterze, zajmując powierzchnię ok. 380 mkw.

Calzedonia i Intimissimi

Kolejnym nowym najemcą Tarasów Zamkowych będzie Calzedonia i Intimissimi. Marki łącznie zajmą powierzchnię ok. 75 mkw. Do grona najemców nowego centrum dołączą także sieć Wólczanka, której salon znajdzie się na parterze galerii, Big Star ze sklepem na I piętrze centrum oraz firma CCC, która zajmie ponad 400 mkw. na poziomie 0.

Tarasy Zamkowe poszerzą także swoją ofertę gastronomiczną. Pojawią się tu McDonald’s oraz Subway. Kosmetyczną propozycję nowej lubelskiej galerii zasili Inglot – lokal o pow. 40 mkw. pojawi się na parterze. Branżę muzyczną będzie reprezentować E-Music, sklep z instrumentami, akcesoriami muzycznymi, nagłośnieniem, oświetleniem oraz wyposażeniem studio. Lokal znajdować się będzie na poziomie -2. Kolejny najemca to Swatch Group. Salon z szeroką gamą zegarków Swatch i Flik Flak, zajmujący ok. 80 mkw., umiejscowiony będzie na parterze.

Poczta Polska i Inmedio

W Tarasach Zamkowych nie zabraknie również punktów usługowych. Swoją placówkę otworzy tu Poczta Polska, a także salon sieci Inmedio.

– Marki, które w ostatnim czasie dołączyły do grona najemców Tarasów Zamkowych, uzupełniają naszą ofertę w kilku obszarach. To zarówno znani światowi i europejscy producenci odzieży, obuwia czy dodatków, dysponujący propozycją modną, zgodną z najnowszymi trendami, jak i firmy i usługi z ofertą przekrojową, kierowaną do szerokiej grupy odbiorców. Oczywiście nadal pracujemy nad jak najlepszym doborem najemców, tak, by w dniu otwarcia klienci naprawdę byli zadowoleni z naszej propozycji – mówi Marta Drzewiecka, dyrektor Tarasów Zamkowych.

Tarasy Zamkowe to centrum handlowo-rozrywkowe, w którym na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej znajdzie się około 150 lokali handlowo-usługowych. Trzy poziomy parkingu podziemnego zaoferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Otwarcie zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 roku.