Pizza Hut Express
Pizza Hut Express

Rusza pierwsza lokalizacja w formacie Pizza Hut Express w Polsce. Nowy koncept będzie charakteryzował się szybkim czasem realizacji zamówienia i niższą ceną.

Pierwszy lokal Pizza Hut Express powstał w galerii handlowej w Bielsku-Białej. Polska jest jednym z pierwszych krajów, w których sieć realizuje nowy format gastronomiczny.

Pizza w 5 minut

Pizza Hut Express w Bielsku-Białej to pierwszy z zapowiadanych na ten rok kilku lokali, które mają zaoferować pizzę do kupienia „w drodze” do domu, pracy lub na uczelnię.

– Od kilku lat dostajemy sygnały, że wiele osób w Bielsku-Białej czeka na Pizza Hut. Cieszymy się, że w końcu możemy spełnić ich oczekiwania poprzez nasz innowacyjny pomysł serwowania świeżej pizzy klientom, którzy nie mają czasu na dłuższą wizytę w restauracji. Zwłaszcza, że w naszej ofercie znajdą oni najbardziej popularne smaki pizzy z naszego menu w wersji z ekspresowym podaniem – mówi Aleksander Pałka, menedżer projektu Pizza Hut Express.

Zaledwie 5 minut w Pizza Hut Express ma trwać przygotowanie świeżej pizzy do konsumpcji „w drodze”. Klienci będą mogli śledzić cały proces komponowania swojej pizzy oraz jej wypieku.

– Wiemy, że klienci szukają przyjemności z jedzenia pizzy nie tylko w restauracjach lub w domu” – mówi Aleksander Pałka, menedżer projektu Pizza Hut Express. „Z naszych analiz wynika, że osoby jedzące poza domem lubią punkty lokalne, w których nie są anonimowi oraz takie, które szybko serwują jedzenie dobrej jakości i w przystępnej cenie. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Pizza Hut Express, w której przyspieszyliśmy proces przygotowania pizzy, zawężając menu do najpopularniejszych smaków pizz z Pizza Hut i wprowadzając specjalny rodzaj pieca przystosowanego do szybkiego wypieku” – dodaje.

Food court

Pizza Hut Express w bielsko-bialskiej galerii będzie działać w food courtcie, czyli wydzielonej części restauracyjnej z ogólnodostępnymi stolikami i miejscami do siedzenia. Pizze będą wydawane zawsze w pudełku i wyłącznie w całości. Do klienta będzie należeć wybór miejsca do jedzenia.

Obecnie Pizza Hut ma w Polsce 59 restauracji w 26 miastach. Sieć należy do spółki AmRest.