Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do krakowskiej firmy Gemini Holding, dołącza kolejny najemca. Segment mody męskiej w obiekcie wzmocni polska firma odzieżowa Pako Lorente.

Pako Lorente to polska marka, oferująca bogaty asortyment eleganckiej i casualowej odzieży męskiej. W lokalu o powierzchni 89 mkw. klienci będą mieli do dyspozycji szeroki wybór ubrań, akcesoriów i dodatków, sprzedawanych w trzech liniach: classic, casual oraz avangarda.

Odświeżony koncept

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu firmowego, który powiększy sieć własnych salonów Pako Lorente. Podobnie jak w przypadku lokalizacji w Bielsku-Białej salon zostanie otwarty w odświeżonym koncepcie – komentuje Rafał Chrapkowicz, prezes Pako Lorente. – Dzięki zmianom jakie zastosowaliśmy, w jeszcze lepszy i atrakcyjniejszy sposób będziemy prezentować poszerzoną ofertę marki. Kolorystyka oraz design utrzymane będą w klasycznym stylu, dającym poczucie ekskluzywności klientom. Przemyślany układ wyposażenia sprawi, że każdy z klientów w bardzo prosty i intuicyjny sposób będzie mógł poruszać się po sklepie – podsumowuje prezes Pako Lorente.

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Pako Lorente w sposób znaczący wzmocni segment mody męskiej, w skład którego wchodzą takie marki jak: Giacomo Conti, J. Fryderyk, Lavard, Medicine, Routeman, Signore i wiele innych.

Rekomercjalizacja Gemini

Po ponad czterech latach funkcjonowania centrum przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.