Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Do grona najemców Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowego należącego do krakowskiej firmy Gemini Holding, dołącza kolejny najemca. Segment mody męskiej w obiekcie wzmocni polska firma odzieżowa Pako Lorente.

Pako Lorente to polska marka, oferująca bogaty asortyment eleganckiej i casualowej odzieży męskiej. W lokalu o powierzchni 89 mkw. klienci będą mieli do dyspozycji szeroki wybór ubrań, akcesoriów i dodatków, sprzedawanych w trzech liniach: classic, casual oraz avangarda.

Odświeżony koncept

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu firmowego, który powiększy sieć własnych salonów Pako Lorente. Podobnie jak w przypadku lokalizacji w Bielsku-Białej salon zostanie otwarty w odświeżonym koncepcie – komentuje Rafał Chrapkowicz, prezes Pako Lorente. – Dzięki zmianom jakie zastosowaliśmy, w jeszcze lepszy i atrakcyjniejszy sposób będziemy prezentować poszerzoną ofertę marki. Kolorystyka oraz design utrzymane będą w klasycznym stylu, dającym poczucie ekskluzywności klientom. Przemyślany układ wyposażenia sprawi, że każdy z klientów w bardzo prosty i intuicyjny sposób będzie mógł poruszać się po sklepie – podsumowuje prezes Pako Lorente.

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Pako Lorente w sposób znaczący wzmocni segment mody męskiej, w skład którego wchodzą takie marki jak: Giacomo Conti, J. Fryderyk, Lavard, Medicine, Routeman, Signore i wiele innych.

Rekomercjalizacja Gemini

Po ponad czterech latach funkcjonowania centrum przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej w regionie oferty modowo-usługowej dla całych rodzin. W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów. Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.