Klub Holmes Place
Klub Holmes Place

Sieć klubów fitness i wellness klasy premium Holmes Place planuje dalszą ekspansję na polskim runku. Firma Holmes Place Poland zainteresowana jest otwarciami nowych klubów także poza Warszawą.

Firma rozwija swoje placówki zarówno w centrach handlowych, jak i w hotelach. Jak ustaliła redakcja retailnet Holmes Place planuje realizować w przyszłości strategię otwarć w tego typu lokalizacjach.

– Obecnie działa 6 klubów naszej sieci w Warszawie. Znajdują się w Centrum Handlowym Skorosze, Centrum Handlowym Arkadia oraz w Centrum Handlowym Galeria Mokotów, a także w Hotelu Hilton, Hotelu Marriott i Hotelu Regent – mówi dla Retailnet Michael Kabat, Development Manager Holmes Place.

– W pierwszej połowie 2015 roku otworzymy nasz pierwszy fitness klub poza Warszawą, w Galerii Tarasy Zamkowe w Lublinie. Mamy też plany otwarcia kolejnych klubów w innych dużych i średnich miastach kraju – dodaje.

Firma planuje w przyszłości zmienić powierzchnię nowo otwieranych placówek.

– Na chwilę obecną nasze kluby mają powierzchnie od 1,1 tys. mkw. do 3,6 tys. mkw., lecz planowane kluby będą miały powierzchnie od 1,2 tys. mkw. do 1,8 tys. mkw. – twierdzi Michael Kabat.

Holmes Place Poland będące udziałowcem spółki Holmes Place B.V. rozważa także możliwość prowadzenia klubów w oparciu o model franczyzowy. Jej przedstawiciele są otwarci na sugestie przedsiębiorców chcących prowadzić kluby pod logo Holmes Place.