Bonarka City Center
Bonarka City Center

Swatch otworzył nowy salon w Bonarka City Center. Sklep o powierzchni 65 mkw. mieści się na poziomie 0.

The Swatch Group Ltd., jest jednym z największych światowych producentów zegarków szwajcarskich i przedstawicielem na rynku polskim marek: Omega, Rado, Longines, Tissot, Certina, CK, Swatch oraz Flik Flak. Marka zdecydowała się wzmocnić swoją obecność w Bonarce, gdzie dotąd prowadziła stoisko w pasażu.

– Dobre doświadczenia i wyniki stoiska z zegarkami Swatch wpłynęły na decyzję operatora o uruchomieniu w Bonarce markowego sklepu. Akcesoria i biżuteria są branżą zyskującą na popularności w ostatnich latach, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Wyraźnie obserwujemy ten trend analizując działalność salonów jubilerskich i butików z akcesoriami obecnych w naszym centrum. Oryginalne, dobre jakościowo dodatki są wysoko cenione i chętnie kupowane przez naszych klientów – mówi Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający TriGranit Management Polska.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City.

Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.