Beata Kokeli, CBRE

Firma doradcza CBRE po raz kolejny będzie brała udział w targach Shopping Center Forum. Na stoisku 1.9 zaprezentowane zostaną różnorodne projekty z sektora handlowego, które prowadzi dział powierzchni handlowych CBRE. Dodatkowo, goście na stoisku będą mogli zapoznać się z ofertą ‘Retail Platform’, która oferuje zintegrowane usługi dedykowane wszystkim podmiotom rynku handlowego.

– Targi Shopping Center Forum są dla nas ważnym miejscem spotkań z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami. Naszym potencjalnym klientom przybliżamy sposób, w jaki działamy, opowiadamy o komplementarności naszych usług, ścisłej współpracy wszystkich linii biznesowych. Do dyspozycji gości są dyrektorzy działów powierzchni handlowych, zarządzania nieruchomościami oraz rynków kapitałowych, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty CBRE – mówi redakcji Retailnet.pl Beata Kokeli, Senior Director działu powierzchni handlowych CBRE.

– Kolejny rok jesteśmy obecni na targach Shopping Center Forum, z naszej perspektywy jest to doskonałe miejsce do prezentowania naszych projektów, przeprowadzanych w nich zmian oraz nawiązywania nowych kontaktów. Dzięki bezpośrednim rozmowom możemy również lepiej zrozumieć wymagania najemców oraz deweloperów, co pozwala nam na dostarczanie lepiej dopasowanych rozwiązań i usług. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CBRE pod numerem 1.9., jestem przekonana, że nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania – dodała Magdalena Frątczak, Dyrektor w dziale powierzchni handlowych CBRE.

Podczas targów, oprócz swojego pełnego portfolio, CBRE prezentuje także najnowsze projekty, m.in. Gemini Park Tychy, gdzie jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni. Komercjalizacja dla krakowskiej firmy Gemini Holdings obejmuje 32 tys. mkw. Będzie to jeden z największych kompleksów handlowych na Górnym Śląsku. Na swoim stoisku CBRE przedstawia również planowane zmiany dotyczące rekomercjalizacji i rewitalizacji centrów handlowych– m.in. Galerią Kazimierz w Krakowie.

Targi Shopping Center Forum są największym w Europie Środkowej wydarzeniem dedykowanym najemcom i deweloperom centrów handlowych. Odbywają się od 2005 r., dwa razy w roku: zimą oraz jesienią.

Shopping Center Forum 2015 Fall Edition odbędzie się w dniach 16–17 września w warszawskim Centrum EXPO XXI. W Forum weźmie udział ponad 1400 osób, w tym przedstawiciele 330 sieci handlowych.