Ptak Outlet
Ptak Outlet

Vero Moda znajdująca się w Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi zmienia swoją nazwę na Bestseller. Co za tym idzie, w odnowionym salonie klienci znajdą jeszcze więcej marek. Poza Vero Moda w sklepie dostępną będą również marki Only, Selected, Vila, Jack & Jones, Name it, Exit i Mamalicious.

Grupa Bestseller, do której należą powyższe marki oferuje odzież damską, męską i dziecięcą. Grupa odzieżowa sprzedaje swoje produkty na 46 rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i w Kanadzie za pośrednictwem ponad 2800 sklepów. Bestseller to firma odzieżowa założona w Danii w 1975 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęła status jednej z największych firm odzieżowych w Europie.

Ptak Outlet jest jednym z największych centrów wyprzedażowych w Polsce i jedynym w regionie łódzkim. Od momentu otwarcia liczba klientów składających wizytę w Ptak Outlet regularnie wzrasta.

Obecnie dzięki stałej współpracy i kolejnym pozytywnym negocjacjom z najemcami, Ptak Outlet udostępnia im 90 proc. powierzchni centrum. Dla klientów Ptak Outlet przygotowano ponad 1000 miejsc parkingowych.

Od października 2014 obok Ptak Outlet funkcjonuje Ptak Moda – największa w Polsce hurtownia oferująca odzież TOP 200 polskich producentów. W pobliżu usytuowana jest również hala Ptak Expo, w której organizowane są cyklicznie różnorodne targi, skupiające nawet 100 tys. odwiedzających w dniach ich trwania (2-3 dni). Zespół obiektów tworzy potężny kompleks odzieżowy i jedyne w Europie Miasto Mody – Ptak Fashion City.