By o la la…! w Galerii Tarnovia
By o la la…! w Galerii Tarnovia

Butik By o la la…! w Galerii Tarnovia jest już otwarty. Umowa najmu dotyczy lokalu o powierzchni 40 metrów kwadratowych i jest elementem procesu re-komercjalizacji Galerii Tarnovia, nakierowanego na urozmaicenie i uatrakcyjnienie oferty.

Przy transakcji deweloperowi TK Development towarzyszyła firma doradcza Colliers International. Otwarcie sklepu miało miejsce 24 stycznia br. By o la la…! to polska marka odzieżowa inspirowana potrzebami nowoczesnych i aktywnych kobiet. Obecnie By o La La posiada 19 sklepów zlokalizowanych w centrach handlowych i przy ulicy.

Galeria Tarnovia jest 2-poziomowym centrum handlowym, zrealizowanym przez TK Development. Otwarcie Galerii Tarnovia miało miejsce w 2009 roku.

Obiekt jest zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej i ma doskonałą widoczność od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36,5 tys. aut. W 30 minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10 minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej ponad 16,5 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, a wśród nich: H&M, Taranko, Stradivarius, New Yorker, Reserved, Mohito, Douglas, Deichmann, CCC, Carry, Euro RTV AGD oraz niedawno otwarty Market z grupy Carrefour.

TK Development będzie wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Firma swoje projekty,w tym CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze zaprezentuje na stoisku nr 3.5.

Nowy Rynek to inwestycja realizowana wspólnie przez dewelopera TK Development i fundusz inwestycyjny Heitman. Wartość inwestycji to 55 mln euro. Otwarcie zaplanowano na jesień 2015 roku. W gronie najemców znajdują się m.in.: H&M, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Reserved, Carry, grupa Inditex z markami Bershka i Stradivarius, Monnarii oraz Pako Lorente.