Kinder Park, Shutterstock
Kinder Park, Shutterstock

Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park, firma z Torunia, w najbliższym czasie planuje kolejne realizacje nowych centrów zabaw w Polsce.

Pierwszy plac zabaw sieci oddano do użytku latem 2012 roku w Toruniu. Z kolei na przełomie stycznia i lutego 2015 oku ruszył nowy plac zabaw w jednym z poznańskich centrów handlowych. Nowo otwarta placówka ma ponad 800 mkw. powierzchni i jest jedną z największych w Poznaniu sal zabaw dla dzieci.

Ekspansja w dużych miastach

Planując rozwój sieci sal zabaw Kinder Park w Polsce firma wybrała poznańskie centrum handlowe.

– Postrzegamy ten obiekt jako w pełni odpowiadający naszym potrzebom – znajduje się wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, w pobliżu nie ma konkurencji. Liczymy na to, że dzięki temu będziemy miejscem rodzinnej rozrywki, gdzie będzie można po codziennych zakupach pobawić się wspólnie z dziećmi – mówi Karolina Masierek, dyrektor spółki Kinder Park.

Kolejną dużą realizacją toruńskiej firmy, jak dowiedziała się redakcja Retailnet, będzie nowy klub w Warszawie.

Wkrótce kolejne lokalizacje

– Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park w najbliższym czasie planuje kolejne realizacje centrów zabaw w Polsce. Głównym celem jest zapewnienie całym rodzinom bezpiecznej i ciekawej zabawy. Dotychczas centrum rozrywki Kinder Park spotkać można było w Toruniu, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców tego miasta – poinformowali przedstawiciele firmy.

Kinder Park jest obiektem w którym mogą się bawić zarówno małe dzieci ( od pierwszego roku życia), jak i starsze dzieci do 12 lat. Wszystkie urządzenia w sieci posiadają wymagane atesty oraz ważne badania techniczne. Urządzenia są tak zaprojektowane, aby również rodzice mogli aktywnie bawić się z dziećmi. W Poznaniu dodatkowo zaplanowano strefę Kids Climb – strefę nowoczesnych paneli wspinaczkowych, z których mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli.