Serenada
Serenada

W krakowskim centrum handlowym Serenada swoje sklepy otworzą trzy marki należące do Vistula Group.

Salon Vistula i Wólczanka zajmie 180 mkw. a salon jubilerski W.Kruk 88 mkw. powierzchni.

60 % wynajęte

Komercjalizacja projektu jest zaawansowana i osiągnęła już 60 proc. Oferta modowa Serenady opierać się będzie na trzech głównych sieciach: Grupie LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Home & You), Grupie Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Zara Home, Massimo Dutti, Oysho) oraz H&M.

Ponadto swoje sklepy otworzą tu Mango, CCC, drogeria Rossmann, Swiss, Paris Optique, Beaty&Nail, Twoje Soczewki, pralnia Perfect kantor, restauracja Companeros. Operatorem spożywczym Serenady będą delikatesy Piotr i Paweł.

10 % powierzchni to część restauracyjna

W Serenadzie znajdzie się także część restauracyjna (10 proc. powierzchni najmu), która będzie posiadać bezpośrednie połączenie z Multikinem.

Dojazd dla zmotoryzowanych klientów będzie ułatwiony dzięki nowemu bezkolizyjnemu węzłowi z ul. Bora-Komorowskiego. Nowy wiadukt usprawni dojazd z centrum miasta i wyjazd w kierunku Nowej Huty, a także udrożni ruch na całym obszarze Olszy.

Kredytu na budowę Serenady w wysokości 95 milionów euro udzieliło konsorcjum banków Pekao SA i Bank Zachodni WBK SA.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. W ciągu ostatnich pięciu lat Mayland oddał do użytku cztery duże centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza pięcioma obiektami handlowymi o łącznej powierzchni ponad 200 tys. mkw. i posiada znaczący portfel projektów.