CH Toruń Plaza
CH Toruń Plaza

Marka Olimp dołączy do grona najemców w Centrum Handlowo Rozrywkowym Toruń Plaza w marcu tego roku. Olimp zajmie powierzchnię 125 mkw. na pierwszym piętrz galerii w pasażu restauracyjnym tuż przy Centrum Rozrywki Lucky Star.

Sieć restauracji Olimp działa na polskim rynku od 1995 roku i rozwinęła się w silną grupę 31 restauracji, z czego 13 działa jako franczyzy. Olimp oferuje szeroki wachlarz dań głównie kuchni tradycyjnej. Dodatkową korzyścią dla klientów jest możliwość dowolnego łączenia składników i dodatków na talerzu. Olimp sprzedaje każdą potrawę na wagę, 100 g ma zawsze tę samą cenę.

– Olimp to długo oczekiwana przez nas marka – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor centrum Toruń Plaza. – Cieszymy się, że tak doświadczony na rynku restauracyjnym partner dołączy do grona naszych najemców. Dzięki kuchni Olimp nasz restauracyjny pasaż będzie jeszcze atrakcyjniejszy.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza istnieje od listopada 2011. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. mkw. Na zmotoryzowanych czeka 1100 miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek: Zara, TK Maxx, Sports Direct, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Sephora, Rossmann, Hebe, Douglas, Media Expert i wiele innych.

 

Ponadto centrum do dyspozycji klientów pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa, a po godzinach jego Klienci mogą skorzystać z oferty klubu Pure Jatomi, centrum rozrywki Lucky Star oraz multipleksu Cinema City z ośmioma salami kinowymi.