Sklep Martes Sport w galerii Szperk
Sklep Martes Sport w galerii Szperk

W gdyńskiej galerii handlowej Szperk został otwarty salon Martes Sport. To już drugi sklep marki w tym mieście. Pierwszy znajduje się w centrum handlowym Riviera.

Salon sieci w galerii zajmuje powierzchnie 500 metrów kwadratowych.Spółka na rok 2015 ma zaplanowanych kilkadziesiąt otwarć sklepów sportowych Martes Sport w całej Polsce.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami sportowymi. Od 2005 roku otwiera salony o powierzchni od 300 do 1200 mkw. Firma jest dystrybutorem i producentem takich marek jak: Hi-Tec, Arena, Iguana, Magnum, Colmar, Martes, Elbrus, Ice Peak. Jest też dystrybutorem na Polskę, Czechy i Słowację akcesoriów firmy Nike.

W sklepach Martes Sport oprócz wyżej wymienionych marek znajdują się ponadto produkty m.in. firm: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Salomon, Ecco, Merrel, Kross, Merida, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Uvex, Viking, Spokey, Roxy czy Quicksilver.

Marka Martes Sport nominowana jest w kategorii SCF Sport Retailer of the Year 2015. Z kolei Tomasz Barchański nominowany jest w kategorii The Best Manager of the Year. Więcej informacji o zimowej edycji SCF 2015 można znaleźć TUTAJ.