Media Markt

Media Markt

W marcu sieć Media Markt powiększy się o pięć nowych sklepów. Markety elektroniczne w Polsce pojawią się po raz pierwszy w Kutnie, Inowrocławiu, Skarżysku-Kamiennej i Elblągu. Z kolei w Kielcach otwarty zostanie drugi sklep sieci.

Tym samym firma konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą przede wszystkim udostępnienie szerokiej oferty produktowej Media Markt klientom mniejszych miast oraz inwestycje w rozwiązania online.

– Aż cztery sklepy planowane na marzec to nowe lokalizacje, w których nie byliśmy dotąd obecni – Elbląg, Inowrocław, Skarżysko-Kamienna i Kutno – mówi Marcin Rosati, prezes zarządu holdingu Media-Saturn.

– W Kielcach uruchomimy drugi już w tym mieście market naszej marki. Co ważne, sklepy Media Markt w mniejszych miejscowościach również zaoferują pełen asortyment produktów poprzez multichannel oraz ciekawy wachlarz usług dodatkowych. Wierzę, że nowe markety szybko staną się centrum technologicznym w swojej okolicy – dodaje.

Powierzchnia i oferta nowych sklepów zostały dostosowane do oczekiwań lokalnych klientów. W marketach Media Markt klienci znajdą wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu i biura. W ofercie znajdą się również najnowsze urządzenia mobilne, sprzęt fotograficzny, programy użytkowe, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy.

Sklepy Media Markt oferują asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można w nich kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.