Restauracja Olipm
Restauracja Olimp

Restauracja Olipm

Grupa Gastromall podpisała umowę najmu na kolejny lokal pod marką Olimp. Nowa restauracja o powierzchni ponad 120 mkw. powstanie w Centrum Handlowym Toruń Plaza.

Punkt poprowadzą przedsiębiorcy z Kalisza zarządzający także restauracją Olimp w Galerii Amber. Toruński Olimp zainauguruje działalność pod koniec marca 2015 r.

W styczniu potwierdzono termin otwarcia lokalizacji franczyzowej pod marką Olimp w Galerii Handlowej Gemini w Tarnowie. Obecnie trwają intensywne prace nad wykończeniem lokalu.

Na początku roku wystartowała także restauracja Olimp w Avia Software Park na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Debiut w kolejnych miastach

Na marzec br. przewidziano również otwarcia w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie a także w kompleksie biurowym Skanska w Krakowie. Najbliższe miesiące przyniosą debiuty w kolejnych miastach – Toruniu i Łodzi.

Obecnie sieć liczy 18 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju.

11 restauracji w 2014 roku

W minionym roku otwarto już 11 restauracji pod marką Olimp. W kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros – w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie.

Bieżący rok będzie dla Grupy Gastromalll rokiem równie intensywnego rozwoju jak poprzedni, portfolio zwiększy się o kilkanaście nowych punktów, trwają również prace nad uruchomieniem innowacyjnej kuchni centralnej w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny, w której Grupa jest liderem.

Nieustannie rozwija się struktura organizacyjna firmy, udoskonalane są pakiety franczyzowe, regularnie wdrażane są projekty z zakresu komunikacji z klientami oraz budowania świadomości marek Olimp, Companeros, Lovit i Frappe Point. Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych.