Plac zabaw Kinder Park
Plac zabaw Kinder Park

Toruńska firma Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park planuje dalszą ekspansję swoich placów zabaw w miastach liczących minimum 300 tys. mieszkańców.

– Aktualnie pod szyldem Kinder Park działają dwa parki zabaw, w Toruniu i nowo otwarty w Poznaniu. W najbliższym czasie planujemy otwarcie parku rozrywki w Warszawie. Dążymy do tego, aby stale powiększać swój zasięg terytorialny, a podejmując decyzję o lokalizacji skupiamy się na miastach liczących minimum 300 tys. mieszkańców – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Karolina Masierek z Centrum Rozrywki Rodzinnej Kinder Park.

Ekspansja w miastach powyżej 300 tys. mieszkańców

Sieć Kinder Park rozwijana jest za pomocą punktów własnych. Są to placówki dostępne także w centrach handlowych w którym mogą się bawić zarówno małe dzieci ( od pierwszego roku życia), jak i starsze dzieci do 12 lat.

– Tworzymy wysokobudżetowe parki zabaw, a średnia powierzchnia naszych lokali to 900 mkw. Stawiamy na różnorodność atrakcji, tak aby mogły z naszych usług korzystać zarówno maluszki, jak i starsze dzieci, a nawet dorośli. Zgodnie z naszymi standardami, w każdym parku uruchamiamy strefę wspinaczkową, tor z gokartami dla dzieci, dużą konstrukcję zabawową, nie może zabraknąć też gastronomii – podkreśla Karolina Masierek.

Debiut w Poznaniu

Przypomnijmy, pierwszy plac zabaw sieci Kinder Park oddano do użytku latem 2012 roku w Toruniu. Z kolei na przełomie stycznia i lutego 2015 oku ruszył nowy plac zabaw w jednym z poznańskich centrów handlowych. Nowo otwarta placówka ma ponad 800 mkw. powierzchni i jest jedną z największych w Poznaniu sal zabaw dla dzieci.