Salon Manicure Express
Salon Manicure Express

Sieć punktów usługowych Manicure Express została nominowana do nagrody SCF 2015 Retailers’ Awards w kategorii Island Stand. Jury konkursu doceniło markę m.in. za ciekawy koncept oraz szybką ekspansję.

Dariusz Laskowiecki, współwłaściciel spółki Manicure Express, nie kryje zadowolenia z samej nominacji i zapowiada, że sieć będzie intensywnie rozwijana nie tylko na polskim rynku.

Ekspansja w Polsce i za granicą

– Jeszcze 1,5 roku temu nazwa Manicure Express wielu osobom na rynku nic nie mówiła, dziś nikomu nie trzeba tłumaczyć kim my jesteśmy. To miłe i mamy z tego satysfakcję. Uwieńczeniem naszej ciężkiej pracy jest już sama nominacja do nagrody Retailer’s Awards 2015 w kategorii: Island Stand Retailer of the Year 2015 – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Dariusz Laskowiecki, współwłaściciel Manicure Express sp. z o.o.

Manicure Express, sieć punktów usługowych oferujących manicure, planuje ekspansję w większych miastach w Polsce oraz uruchomienie pierwszego lokalu za granicą.

Pierwszy lokal w Anglii

Jeszcze w lutym 2015 zostanie otwarty pierwszy punkt Manicure Express w Anglii. Będzie to salon franczyzowy. Spółka zamierza sprawdzić tamtejszy rynek pod kątem swojej działalności i być może otwierać punkty także w innych krajach.

– Analizujemy inne zagraniczne rynki, ale na razie nie mogę zdradzać szczegółów – podsumowuje Dariusz Laskowiecki.

Przypomnijmy, Manicure Express obecnie prowadzi ok. 20 punktów usługowych. Swoje placówki otwiera w dużych miastach na terenie całego kraju. Średnia powierzchnia punktów sieci to 40 – 60 mkw.

Zwycięzcę w konkursie SCF 2015 Retailers’ Awards poznamy już 3 marca 2015 podczas Shopping Center Forum Winter Edition.